ورود به سايت (9821) 41378
 دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب کارابان

مشخصات سيستمهای مبتنی بر سنسور اثر انگشت

تشخيص هويت افراد بر اساس ويژگيهاي بيومتريك مانند اثر انگشت كه از ويژگيهاي منحصر بفرد هر فردي است، همواره مورد توجه بوده است. 

استفاده روز از افزون از اين سيستمها باعث شده است كه دامنه كاربري اين سيستمها از دستگاههاي حضور و غياب كه متداولترين نوع سيستمهاي مبتني بر اثر انگشت است به انواع گوناگون كاربردها گسترش يابد.

با توجه به ويژگيهاي مشخص دستگاههاي حضور و غياب، ابعاد و هزينه آنها، كاربرد اين دستگاهها بيشتر منحصر به كنترل ورود و خروج و تردد پرسنل و افراد مي باشد. 

شركت مهندسي كاراپرداز با هدف گسترش استفاده از خدمات مبتني بر تشخيص بيولوژيكي، اقدام به طراحي و توليد سيستمهاي مبتني بر سنسورهاي اثر انگشت نموده است. اين سنسور ها كه در حقيقت قسمت اصلي سيستمهاي حضور و غياب مي باشد، به صورت مستقل كارايي خاصي نداشته و فقط امكان اسكن اثر انگشت را خواهد داشت، ولي با توجه به ابعاد كوچك، هزينه مناسب و قابليت حمل بالا به همراه نرم افزارهاي جانبي مي توان آن را به ابزاري كارا جهت كاربردهاي مختلف تبديل كرد. 

برخي از محصولات شركت مهندسي كاراپرداز، مبتني بر سنسورهاي اثر انگشت عبارتند از :

  • سيستم كنترل مهد كودك. در اين سيستم امكان ثبت اطلاعات و اثر انگشت مربوط به كليه افراد مرتبط با يك كودك در سيستم وجود دارد و كنترل افراد توسط سنسورهاي اثر انگشت انجام مي شود.
  • سيستم آزمون. اين سيستم يكي از راه حلهاي مناسب جهت جايگزيني با كارت ورود به جلسه و جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي در انواع آزمونها مي باشد. در اين سيستم، هويت شركت كنندگان آزمون هنگام ورود به جلسه با استفاده از سنسورهاي اثر انگشت مورد رد يا تاييد قرار مي گيرد.
  • كنترل تردد ارباب رجوع و مراجعين. با استفاده از قابليتهاي موجود در اين سيستم امكان ثبت و كنترل اطلاعات مراجعين به يك اداره، سازمان، شركت، مغازه و ... در اختيار مديران قرار خواهد گرفت. اين سيستم به همراه سيستم تصوير برداري از افراد، امكان ثبت و نظارت بر ورود و خروج افراد به همراه بايگاني تصاوير و اثر انگشت افراد مراجعه كننده را در اختيار مديران مشاغل، سازمانها و شركتها قرار مي دهد. اين سيستم به همراه قابليت اتصال به قفل هاي برقي امكان باز كردن دربراي افراد مجاز بدون دخالت اپراتور و يا با دخالت اپراتور را در اختيار شما قرار مي دهد.
  • ثبت اطلاعات رانندگان. اين سيستم كه يكي از زيرسيستمهاي وابسته به نرم افزار انبارداري مي باشد، قابليت ثبت اثر انگشت رانندگان و تحويل گيرندگان كالا را در اختيار مدير قرار مي دهد. در مراجعات بعدي راننده با دريافت اثر انگشت كليه اطلاعات راننده بدون دخالت اپراتور نمايش داده شده و صحت اين اطلاعات براي اپراتور محرز خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم به وب سایت اختصاصی نرم افزار انباردار به آدرس http://www.anbardar.ir مراجعه فرمایید.

سنسور اثر انگشت كارابان

 

 چاپ    
   

درخواست خريد

جهت سفارش خرید سیستم حضور و غیاب و دستگاه کنترل تردد گیت ورود و خروج دستگیره اثرانگشتی و کارتی قفل کابینتی - استخری و كسب اطلاعات در مورد قیمت انواع دستگاه کنترل تردد پرسنل و سایر محصولات و يا مشاهده دموی نرم افزار با واحد فروش شرکت مهندسی کاراپرداز تماس حاصل نمایید.

واحد فروش : 41378 (9821+)

   
   
   
صفحه اصلی   |    مشخصات نرم افزار    |   مشخصات دستگاه ها   |   خدمات و تجهیزات   |   پشتیبانی   |   سوالات متداول   |   تماس با ما
© 2019 کاراپرداز طراحي سايت - شركت مهندسي كاراپرداز